انتخاب ظرفیت مینی چیلر

مینی چیلرها بر اساس انواع مختلفی که دارند ظرفیت های مختلفی را پشتیبانی می کنند. در اینجا برخی مدل ها را بررسی می کنیم تا انتخاب ظرفیت مینی چیلر بر اساس نوع نیاز شما میسر باشد.

انتخاب ظرفیت مینی چیلر در مینی چیلرهای اسکرول سری S
۱۴ مدل اصلی با ظرفیت خنک کننده از ۲۵KW تا ۱۳۰KW، مدل های ترکیبی حداکثر ظرفیت تا ۲۰۸۰KW. صاحبان خانه ممکن است بهترین نوع را با توجه به نیاز عملکردی خود انتخاب کنند. از جمله ویژگی های این سری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
– دامنه وسیع عملکرد دمای محیط
– دامنه عملکرد دمای آب خروجی گسترده
– دامنه وسیع دمای آب خروجی
– مبدل حرارتی با کارایی بالا
– مبدل حرارتی با کارایی بالا (برای سری SP)
– مبدل حرارتی لوله در لوله و پوسته لوله (برای سری SS)
– عملیات وظیفه چرخه جایگزین که در انتخاب ظرفیت مینی چیلر بسیار مهم است
– توابع پشتیبان
– محافظت قابل اطمینان
– فناوری یخ زدایی هوشمند
– طراحی ساختار جمع و جور
– ماژول هیدرونیک داخلی
– توابع کنترل از راه دور برای عملکرد راحت

انتخاب ظرفیت در مینی چیلرهای اسکرول سری P
۱۹ مدل اصلی با ظرفیت خنک کننده از ۳۰ کیلو وات تا ۲۵۰ کیلو وات، حداکثر ظرفیت مدل ترکیبی تا ۲۰۰۰ کیلو وات.
صاحبان پروژه ممکن است بهترین نوع را با توجه به سلیقه طراحی خود (برای فضای داخلی) یا نیازهای عملکردی انتخاب کنند. برای انتخاب ظرفیت مینی چیلر از جمله ویژگی های این سری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
– دامنه وسیع عملکرد دمای محیط
– دامنه وسیع دمای آب خروجی
– فناوری پیمایش دیجیتال که در انتخاب ظرفیت مینی چیلر  بسیار مهم است
– مبدل حرارتی با کارایی بالا
– توابع پشتیبان
– ساخته شده در ماژول هیدرولیک
– توابع کنترل از راه دور برای عملکرد راحت

همچنین، می توان به بررسی ویژگی های مینی چیلرهای نوع اسکرو و ظرفیت های آنها نیز پرداخت که در سایر محصولات شرکت تهویه مطبوع وایو آمده است.

انتخاب ظرفیت مینی چیلر

انتخاب ظرفیت مینی چیلر

چنانچه در هنگام خرید از طریق آنلاین، دچار مشکل شدید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را درباره انتخاب ظرفیت مینی چیلر راهنمایی کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که در تمامی ساعات شبانه روز، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستیم. همچنین، پیشنهاد می کنیم از سایر محصولات موجود در فروشگاه وبسایت تهویه مطبوع وایو، دیدن نمائید. مجموعه محصولات شرکت تهویه مطبوع وایو، برای کلیه نیازهای خانگی و سازمانی شما محصولات متنوعی را ارائه نموده است که می توانید با کاربرد هر یک از آنها آشنا شده و در صورت تمایل، نسبت به سفارش آنلاین آن از طریق فروشگاه اقدام نمائید. در صورتی که تمایل دارید، قبل از خرید از مشاوره کارشناسان فنی ما برخوردار شوید، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای خرید محصول مورد نظر خود را دریافت نمائید. شرکت تهویه مطبوع وایو، در تمام لحظات در کنار شما همراهان و کاربران گرامی خواهد بود. همچنین لازم است بدانید که در انتخاب محصولات مرتبط با سرمایش و گرمایش نیاز به بررسی محیط و فضای مورد نظر توسط کارشناسانی می باشد که شما به آنها اعتماد می کنید تا بتوانند بهترین و متناسب ترین کالای مورد نیاز شما را تامین، نصب و راه اندازی، تست و بهره برداری و در نهایت پشتیبانی نمایند. هزینه ایاب و ذهاب نصب اولیه برای کلیه خریدهای آنلاین، رایگان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب ظرفیت مینی چیلر مورد نظر خود و سایر سیستم های قابل عرضه تهویه مطبوع، با ما تماس بگیرید.