ایرواشر صنعتی

ایرواشر صنعتی فرایند فراهم کردن هوای تمیز در کنار رطوبتی و دمایی کنترل شده را انجام می دهد، از این دستگاه کارآمد در فضاهای صنعتی بهره گیری می کنند.
ایرواشر صنعتی یک سیستم تهویه بسیار کار آمد می باشد که می‌تواند در فصول مختلف اعم از فصل های سرد و گرم سال مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه با توجه به مصارف، کاربر و نوع مکان مورد استفاده متفاوت می باشد. از امتیازات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بهینه کردن مصرف انرژی
– نگهداری و نصب آسان
– راندمان فوق العاده بالا
– عمر مفید بالا

درباره ایرواشر صنعتی

همانطور که در بالا اشاره شد این دستگاه مقدار رطوبت هوا را مدیریت می کند و جزو سیستم های تهویه ای می باشد که به سادگی می‌تواند حجم مورد نیاز از هوای تمیز را در ساختمان توزیع کند. مطمئناً دستگاه ایرواشر صنعتی یکی از دستگاه های مدرن و مجهز در خصوص تهویه مطبوع می باشد، این دستگاه توانایی این را دارد که به صورت پیوسته مقدار رطوبت فضاهای صنعتی را به شکلی کاملاً منظم و دقیق فراهم کند. توجه داشته باشید که حساسیت و دقت ایرواشر صنعتی برای مدیریت دمای محیط حدود ۱ درجه سانتیگراد می باشد و این دستگاه در مدیریت رطوبت نسبی دقتی معادل ۲ درصد دارد.
این دستگاه احیای حرارت را با هزینه های بسیار کم و بی آنکه در میزان مصرف و یا اتلاف انرژی زیاده روی کند، فراهم می کند.
مدلهای مختلف ایرواشر عبارت است از:
ایرواشر صنعتی
– ایرواشر آپارتمانی

این دستگاه در خصوص تهویه فضاهای صنعتی توان بالاتری نسبت به دیگر انواع خود دارد و دارای توان رطوبت زنی بالا و متعادل سازی شرایط هوایی بسیار مطلوب می باشد.
در نظر داشته باشید که دستگاه ایرواشر آپارتمانی به لحاظ بازدهی و تهویه هوا قدرتی متوسط دارد و به سادگی قادر است میزان هوای مورد نیاز را متناسب با فضا فراهم کند.
مطمئناً کاربرانی که از دستگاه ایرواشر صنعتی و خانگی استفاده می کنند به سادگی می توانند از مزایا و امتیازات این دستگاه بهره مند شوند، در نظر داشته باشید که این دستگاه با برندهای گوناگونی در بازار یافت می شود.

ایرواشر صنعتی

ایرواشر صنعتی

تجهیزات ایرواشر صنعتی

مطمئناً تهیه کردن تجهیزات این دستگاه به خصوص برای گروه صنایعی که دائماً با مواد آلاینده در فضاهای کاری خود مواجه می شوند ضروری می باشد، مکانیزم عملکردی انتقال حرارت در این دستگاه کاملاً مشابه مبدلهای حرارتی می باشد.
توجه داشته باشید که تجهیزاتی که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است قیمت این دستگاه را مشخص می کند، همچنین یکی دیگر از پارامتر های مهم در خصوص قیمت این دستگاه متریالهای استفاده شده در طراحی آن می باشد. ظرفیت بازدهی هوای خنک و توان موتور نیز در خصوص قیمت این دستگاه دخیل هستند.
قطعات ایرواشر صنعتی به شرح زیر می باشند:
– دریچه برای ورود هوا
– باکس برای تعدیل شرایط دمایی جریان هوا
– باکس آب گرم
– نازل هایی که وظیفه اسپری کردن آب به درون محفظه را دارند
– فیلتر های بسیار قوی به واسطه جذب گرد و غبار و آلودگی های موجود در هوا
– تجهیزات خنک کننده و فن و موتور ایرواشر صنعتی

موارد استفاده ایرواشر صنعتی عبارت است از:
– این دستگاه را میتوان در کارخانه هایی که به تولید الیاف پارچه مشغول هستند استفاده کرد، همچنین این دستگاه را کارخانه های نساجی نیز استفاده می کنند،
– این دستگاه در انبار هایی که مواد شیمیایی نگهداری می کنند و سوله ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد،
– این دستگاه به سادگی می‌تواند در مکان های اداری و مراکز تولیدی کاربری داشته باشد،
– این دستگاه برای تهیه هوای مطبوع در ورزشگاه ها و همچنین باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد، حتی از این دستگاه می‌توان در دانشگاه نیز استفاده کرد.
ایرواشر صنعتی در اماکنی که دارای سالن های بزرگ هستند نیز مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین سالن هایی که برای همایش های بزرگ در نظر گرفته شده اند نیز می توانند از ایرواشر صنعتی استفاده کنند.

ویژگی های کلی

ایرواشر صنعتی با به خدمت گرفتن فناوری های پیشرفته و مدرن و همچنین رعایت اصول استاندارد برای محیط زیست ساخته می شود، این دستگاه به دلیل این که در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد طبیعتاً دارای طول عمر و دوام فوق العاده بالایی است. این دستگاه قادر است دور موتور خود را تغییر دهد و به سادگی شرایط دمایی را کنترل کند. یکی از امتیازات بارز این دستگاه تهویه مطبوع و ایجاد هوای تازه در اماکن گوناگون در کسری از ثانیه می‌ باشد. با این اوصاف دستگاه ایرواشر صنعتی به سادگی قادر است در فصول مختلف کارآمد باشد، مثلاً در فصل تابستان از آن به عنوان یک دستگاه خنک کننده می توان استفاده کرد و در فصل زمستان از آن به عنوان یک دستگاه گرمایشی می توان بهره برد.
ایرواشر صنعتی با رعایت اصول بهینه سازی در مصرف انرژی و همچنین کارآیی بسیار بالا به سادگی می‌تواند سوله های صنعتی که وسعت بسیار زیادی دارند را تحت پوشش قرار دهد.
پارامترهایی که در قیمت ایرواشر صنعتی دخیل هستند عبارت است از:
– میزان قدرت عملکردی ایرواشر صنعتی
– پمپ تعبیه شده در ایرواشر
– میزان توانایی اسپری آب در ایرواشر
– توان موتور ایرواشر صنعتی
– سایز ایرواشر
– برند و کمپانی تولید کننده ایرواشر
– متریالهای تولید ایرواشر

امتیازات ایرواشر صنعتی

– عمر بالا و دوام تجهیزات ایرواشر صنعتی،
– تجهیزات موجود در ایرواشر که پارامترهایی مانند هوای پاک، رطوبت زنی و بهداشت را برای فضای مورد استفاده تامین می کنند،
– تجهیزاتی که قادر هستند آلاینده های هوا را حذف کرده و همچنین ویژگی های ضد میکروبی را در هوای محیط ایجاد کنند،
– مدیریت در میزان حجم مصرفی هوا در اماکن و فضاهای مختلف با استفاده از مجموعه‌ ای از دمنده ها و فن های تعبیه شده در ایرواشر صنعتی،
– تطبیق پذیری فوق العاده در تجهیزات که کاربر را قادر می سازد این دستگاه را در ساختمان های گوناگون به سادگی نصب کند،
– هزینه های نگهداری بسیار پایین و هزینه های نصب مقرون به صرفه،
– بازدید و چک کردن بسیار ساده تجهیزات داخلی ایرواشر صنعتی،
– فراهم کردن گرمایش و سرمایش مورد استفاده برای فضاهای بسیار بزرگ مثل سالن ها و فضا های صنعتی،
– استفاده از متریال های مرغوب و با کیفیت در سیستم ها و تجهیزات ایرواشر صنعتی.

مدل های مختلفی ایرواشر های صنعتی

  1. ایرواشر های سرعت بالای صنعتی.
  2. ایرواشر های سرعت پایین صنعتی.
  • ویژگی های ایرواشر های سرعت بالای صنعتی

این ایرواشر ها مکانیزمی مانند ایرواشر های سرعت پایین دارند اما وجه تمایز آنها این است که این دستگاه به سادگی قادر است با سرعت بالا قطره های آب را از جریان هوا حذف کند، این سرعت تقریباً چیزی در حدود ۲ تا ۳ برابر بیشتر از دستگاه های ایرواشر صنعتی سرعت پایین می باشد. به همین دلیل موتوری که در دستگاه ایرواشر سرعت بالا به کار رفته است بسیار پرقدرت می باشد. توجه داشته باشید که راه اندازی و نصب همه ایرواشر ها در مدلهای گوناگون کاملاً با یکدیگر مشابه است و بر مبنای سیستم جابجایی حرارت میان آب و هوا کار می کنند.

  • ویژگی های ایرواشر های سرعت پایین صنعتی

این ایرواشر ها همان طور که از نامشان می‌توان حدس زد با سرعت پایینی کار خود را انجام می‌دهند و به سادگی می‌توانند فضاهای صنعتی را با هوای تازه پر کنند، در نظر داشته باشید که این دستگاه قادر است در فضاهای باز و صنایع مختلف مانند ریسندگی به کار خود ادامه دهد. این دستگاه توانایی این را دارد که در شرایط گوناگون آب و هوایی عملکردی بالا داشته باشد. ایرواشر های سرعت پایین به سادگی در فصول گرم قادر هستند هوای بسیار خنک را برای فضاهای صنعتی ایجاد کنند. در نظر داشته باشید که این دستگاه قادر می باشد در فصول سرد نیز دمای فضاهای صنعتی را تنظیم کند.

خدمات فروش

در خصوص خدمات این دستگاه می‌توان گفت که هم اکنون برای تمامی مدل های گوناگون به خریداران ارائه می شود و به سادگی این خدمات می توانند استانداردهای تهویه در فضاهای کاری را بالا ببرند، ایرواشر صنعتی دارای گارانتی بعد از فروش می باشند و این امتیاز در تمامی انواع ایرواشر ها لحاظ شده است. بدیهی است داشتن گارانتی میتواند دلیل راندمان بالا و کیفیت بسیار خوب دستگاه باشد.

امتیازات بهره گیری از خدمات فروش

همانطور که در این مقاله اشاره شد ایرواشر های صنعتی در مصارف صنعتی، مجموعه های تولیدی، کارگاه ها و کارخانه ها به شکلی بسیار خاص و با کیفیت، سیستم تهویه را ایده آل می کنند و با استفاده از این دستگاه کاربر قادر است رطوبت و دمای محیط را به شکل همزمان مدیریت کند. مطمئناً افرادی که در فضاهای صنعتی کار می کنند به خوبی می دانند که این فضاها دارای ذرات معلق و مواد آلاینده می باشند، بنابراین با استفاده از یکی از این دستگاه ها به سادگی می توانند هوای با کیفیت را به کارگران ارمغان دهند. در این خصوص می توان گفت که مصارف دستگاه بسیار گسترده است بنابراین دستگاه هر چقدر هم با کیفیت باشد مطمئناً در مصارف بالا و استفاده مداوم دچار اشکال خواهد شد، امتیاز استفاده از خدمات فروش این است که به سرعت این دستگاه توسط شرکت های ارائه کننده خدمات فروش میتواند همانند روز اول به کار خود ادامه دهد، بنابراین راندمان کاری به هیچ عنوان کم نخواهد شد. این یکی از مدرن ترین شیوه های خدمات رسانی به کاربران در دنیا می باشد که مطمئناً ایرواشر صنعتی نیز از این امتیاز بی بهره نیستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم های قابل عرضه تهویه مطبوع، با ما تماس بگیرید.