دستگاه های راحتی ۳ در ۱ برای شستشوی هوا

ایرواشر خانگی
همه چیز در مورد ایرواشر
شنبه، ۱۷ مهر ۱۴۰۰
Show all

دستگاه های راحتی ۳ در ۱ برای شستشوی هوا

ایرواشر سه در یک

ایرواشر سه در یک

آیا می خواهید در طول روز تناسب اندام بیشتری داشته باشید؟ شبها بهتر بخوابید؟ و مهمتر از همه – کمتر بیمار شوید؟ سپس با از بین بردن باکتری ها و عوامل بیماری زا و گرده، گرد و غبار، خز حیوانات و بوی نامطبوع هوا از خود و خانواده خود در برابر سرماخوردگی و آنفولانزا محافظت کنید. با دستگاه های ایرواشر aw10s و aw20s، شما سیستم ایمنی بدن خود را در خواب تقویت می کنید، زیرا دستگاه های راحتی ۳ در ۱ هوا را شسته و مرطوب می کند و بوهای مزاحم را کاهش می دهد.
دستگاه های راحتی ۳ در ۱ aw10s و aw20s سه عملکرد را انجام می دهند: هوای خشک را مرطوب می کنند، در عین حال آن را تصفیه کرده و بوی نامطبوع هوا را کاهش می دهند. مخاط بینی به طور مطلوب مرطوب شده بهترین دفاع در برابر سرماخوردگی است و به شما امکان می دهد نفس راحتی بکشید. در هوای کاملا شسته شده، باکتری ها شانس ندارند – اعضای خانواده و همکاران شما به این راحتی به بیماری مبتلا نمی شوند. دستگاه ایرواشر ما باکتری ها و عوامل بیماری زا و گرده، گرد و غبار و خز حیوانات را از هوا می شویند و آنها را در ته مخزن جمع آوری می کنند و برای رطوبت مطلوب اتاق فقط آب خالص را بخار می کنند.

چگونه کار می کند

هوای بد اتاق به مدت ۱۰ ثانیه یا ۲۰ ثانیه هدایت می شود و از طریق یک بسته بشقابی که در آب می چرخد ​​هدایت می شود – در این فرایند، هوا به درستی شسته می شود و حتی کوچکترین ذرات در آب جمع آوری می شوند. آبی که به طور همزمان روی سطوح مبدل تبخیر می شود برای مرطوب کردن هوا با استفاده از سنسور هوشمندی استفاده می شود که به طور مداوم کیفیت و رطوبت هوا را اندازه گیری می کند و عملکرد خودکار را کنترل می کند. در این فرایند، از طریق فرایند طبیعی تبخیر سرما توسط هوا، هوای اتاق همیشه در سطح رطوبت کامل نگهداری می شود، به طوری که پوست، بینی و چشم شما دائما از خشک شدن محافظت می شود. با عملکرد یکپارچه پلاسما، یون ها به هوای اتاق منتقل می شوند که مولکول های بوی نامطلوب را جمع آوری می کند.
هر دو سیستم ایرواشر بسیار کم نگهداری می شوند، زیرا بدون پد فیلتر کار می کنند. این بدان معنی است که در غیر این صورت تمیز کردن یا تعویض لازم با فناوری نوآورانه ما کاملا حذف شده است. زمزمه حالت شب آرام، صفحه نمایش سطح آب و صدای سیگنال هشدار دهنده، از جمله خاموش شدن خودکار در صورت خالی شدن مخزن آب، از دیگر ویژگی های تجهیزات راحت است. برای نظافت، هر دو دستگاه را می توان به راحتی برچیده و به سرعت تمیز کرد.

دستگاه راحتی ۳ در ۱ aw20s مزایای بیشتری را ارائه می دهد

aw20s دارای یک سنسور ترکیبی هوشمند است که به طور مداوم آلودگی ذرات را همراه با رطوبت نسبی ثبت می کند. در عین حال، این سنسور به طور خودکار حالت هوای مرطوب و تصفیه شده را به طور خودکار کنترل می کند. نه تنها مبتلایان به آلرژی می توانند نفس راحتی بکشند: به لطف فیلتر موثر هپا، نه تنها گرد و غبار، گرده یا موی حیوانات از هوا حذف می شود-حتی کوچکترین ذرات خاک از گرد و غبار، آلرژن ها یا اسپورهای کپک نیز به طور قابل اطمینان فیلتر می شوند. در صورت عدم نیاز، عملکرد hepa را می توان به سادگی غیرفعال کرد – و از آنجا که عملکرد رطوبت را می توان جداگانه روشن و خاموش کرد، aw20s راه حل ایده آل برای خالص نگه داشتن اتاق هوای شما در تمام طول سال است.
مزایای aw10s و aw20s که به نظر ما جذاب است:
– دستگاه ترکیبی ۳ در ۱ با حذف بو، تمیز کردن هوا و مرطوب کننده
– نمایش رطوبت نسبی هوا
– مولد پلاسما برای از بین بردن بو و مواد مضر موجود در هوای اتاق
– حالت های مختلف عملکرد به علاوه حالت شبانه بی صدا
– ذخیره آب بزرگ (۹ لیتر) برای کاربردهای طولانی بدون سرویس
– فقط به آب لوله کشی نیاز دارید (آب مقطر گران قیمت نیست)
– کنترل ضربه متغیر برای تنظیم اتاق مطابق با خواسته ها

مزایای دیگری که aw20s ارائه می دهد:
– سنسور ترکیبی هوشمند برای اندازه گیری رطوبت و کیفیت هوا به طور همزمان باعث صرفه جویی در انرژی عملکرد خودکار می شود
– می تواند برای تمیز کردن هوا و از بین بردن بو در طول سال به لطف رطوبت رسانی جداگانه و عملکردهای پلاسما که می تواند روشن و خاموش شود، استفاده شود.
– پیش فیلتر قابل تعویض با اطمینان هوا را از گرد و غبار درشت خانه یا موهای حیوانات پاک می کند
– عملکرد فیلتر Hepa را می توان برای حداکثر بازده تمیز کردن هوا فعال کرد: فیلتر hepa ذرات ریز مانند گرده، فضولات کنه، اسپورهای قارچی، گرد و غبار و گرد و غبار را فیلتر می کند.
– سیگنال نوری ۳ مرحله ای کیفیت هوا را در اتاق نشان می دهد (آبی، زرد، قرمز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *