چیلر و مینی چیلر وایو
کاربردهای چیلر
دوشنبه، ۷ تیر ۱۴۰۰
نصب و راه اندازی سیستم Vrf
دوشنبه، ۷ تیر ۱۴۰۰
Show all

راهنمای نصب چیلر

تولید چیلر

تولید چیلر

آیا می دانید کاربردهای چیلر چیست؟ شما نیز به دنبال آشنایی با مهمترین مزیت های مربوط به استفاده از انواع چیلرها هستید؟ آیا می دانید که معایب مربوط به این مدل از تجهیزات و دستگاه های برودتی در چیست؟ اگر شما نیز علاقه مند هستید تا در مورد انواع چیلر ها از جمله چیلر تراکمی هوا خنک و چیلر ساختمان اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید، می توانید مطالب ما را تا پایان دنبال نموده و به مفیدترین اطلاعات در خصوص سیستم های برودتی مذکور دست پیدا کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، بسیاری از مردم به دنبال راهنمای استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع چیلر و دستگاه های برودتی هستند تا بتوانند هوای خنک مورد نظر خود را تامین کنند. بی شک تجهیزات بسیار متعددی برای این امر وجود دارد که یکی از بهترین و پرفروش ترین این تجهیزات را چیلر ها شکل داده اند به طوری که شما می توانید در سراسر جهان شاهد استفاده از انواع چیلر و تجهیزات این محصولات باشید. همچنین در این راستا برندها و شرکت های مختلفی مانند تهویه وایو را نیز می توانید مشاهده کنید که هر یک از این شرکت ها با استفاده از مدرن ترین قطعات و تجهیزات در اختیار خود، به دنبال طراحی بی نظیرترین این محصولات هستند. شما نیز میتوانید قبل از خرید و استفاده از تجهیزات و دستگاه های برودتی مذکور، در خصوص هر یک از آنها مطالب مد نظر خود را به دست آورده و سپس با خیال راحت اقدام به خرید داشته باشید.

پیشنهاد ما

توصیه می شود که سیستم های برودتی مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی قابل اعتمادی تهیه کنید و حتما بررسی های لازم را قبل از ثبت سفارش مورد نظرتان انجام دهید. امروزه بسیاری از مردم با نزدیک تر شدن به فصل بهار، به دنبال تهیه بهترین مدل از چیلرها هستند و این امر می تواند اهمیت استفاده از این تجهیزات را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد راهنمای نصب و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های برودتی مذکور توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

مزیت های مربوط به استفاده از انواع چیلر

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این مورد اشاره شد، استفاده از انواع چیلر ها امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین اقداماتی می باشد که توسط بسیاری از مردم در بسیاری از صنایع در حال انجام است و شما نیز می توانید با کیفیت ترین انواع چیلر از جمله چیلر اسکرال و چیلر اسکرو را به راحتی از همین وب سایت ما انتخاب کرده و آن را سفارش دهید. البته توصیه می شود که قبل از تهیه بهترین انواع تجهیزات و دستگاه های برودتی مذکور، در خصوص مزیت های مربوط به آن اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. از مهمترین و آشکارترین مزیت های مربوط به استفاده از تجهیزات و دستگاه های برودتی ذکر شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چیلرها دوستدار محیط زیست هستند.
جالب است بدانید که استفاده از سیستم های برودتی مذکور، هیچ گونه تهدید و آسیبی را برای محیط زیست وارد نمی کند و شما می توانید با خیال راحت اقدام به نصب و راه اندازی آن داشته باشید.این مدل از سیستم های برودتی مذکور در مقایسه با داکت ها و اسپیلت ها از عوارض محیطی کمتری برخوردار هستند و همین امر نیز سبب شده است تا کاربران با علاقه مندی بالایی اقدام به خرید انواع چیلر ها داشته باشند.

قیمت مناسب
یکی از دیگر مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمای خرید و استفاده از چیلر باشند، قیمت بسیار مناسب این تجهیزات می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت مربوط به این دستگاه ها از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کنید.

نصب و نگهداری بسیار راحت
از دیگر مزیت های مربوط به استفاده از سیستم های برودتی مذکور می توان به نصب بسیار راحت و نگهداری آسان آنها اشاره کرد که بسیاری از سیستم های برودتی این ویژگی را ندارند. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن، به بهترین شکل این دستگاه را نصب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

مصرف انرژی مناسب
مصرف انرژی در حد بسیار مناسب و کم از دیگر اصلی ترین مزیت های مربوط به استفاده از انواع چیلر می باشد که شما می توانید هیچ گونه نگرانی را از بابت بالا بودن صورتحساب کنتور برق و گاز خود داشته باشید. از این بابت از چیلر برای سالن پرورش قارچ نیز استفاده می شود.

داشتن مناسب ترین عملکرد تحت هر شرایط آب و هوایی
امروز کمتر سیستم های برودتی را می توانید در بازار پیدا کنید که مقاومت لازم را برای استفاده در اقلیم های متفاوت را داشته باشد و این امر در حالی است که سیستم های برودتی موجود در وب سایت ما، مقاومت و عملکرد بسیار فوق العاده ای را در هر شرایط آب و هوایی دارنداگر شما نیز دوست دارید تا یکی از مناسب ترین و بهترین انواع چیلر ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید، توصیه می شود که خرید چیلر را حتما در اولویت های خود قرار بدهید تا بتوانید بهترین استفاده و بهره مندی را از این محصولات داشته باشید.

انواع چیلر

معایب مربوط به استفاده از تجهیزات

یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که در خصوص استفاده از انواع چیلر ها وجود دارد، معایب مربوط به این محصولات می باشد. توجه داشته باشید که این دستگاه ها در کنار مزیت های استفاده ی خود، یک سری از معایبی را نیز دارد که پیشنهاد میکنیم راجع به این موارد زیر اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین معایب مربوط به استفاده از تجهیزات و دستگاه های برودتی و انواع چیلر های مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امنیت کمتر
چیلر اگر در فضای باز نصب شوند، ممکن است از نظر امنیت مشکلات بسیار زیادی را برای شما به وجود آورند که از مهمترین این مشکلات می توان به سرقت و خرابی این دستگاه ها اشاره کرد.

نصب در فضای باز
برخی از انواع چیلر ها، در فضای باز مورد نصب و راه اندازی واقع می شوند که این امر در هر ساختمانی امکان پذیر نمی باشد. توجه داشته باشید که نصب این تجهیزات در فضای باز به خصوص در شرایط آب و هوایی نامساعد می توانید خرابی های زیادی را به دنبال داشته باشد بنابراین مجبور هستید تا از سایبان ها و محفظه های مختلفی برای پوشش دادن این تجهیزات استفاده کنید.

اشغال فضای بیشتر برای نصب و راه اندازی
برخی از سیستم های برودتی مذکور از ابعاد بسیار بزرگی برخوردار هستند و همین امر نیز سبب شده است تا فضای بیشتری را برای نصب اشغال کند. شما نیز قبل از خرید انواع چیلر مورد نظر خود، در مورد ابعاد آن اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

نیازمند سرویس و نگهداری
تجهیزات و دستگاه های برودتی مذکور برای این که عملکرد بهتر و بی نظیری را داشته باشند، بایستی به شکل مرتب مورد سرویس واقع شده و ایرادهای مربوط به آن رفع شوند. همچنین پیشنهاد می کنیم که برای سرویس دهی و نگهداری انواع چیلر و تجهیزات آن، از افراد با تجربه کمک بخواهید.

کندانسور چیلر

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

اصطلاحات فنی مربوط در چیلر جذبی و تراکمی

چیلر تراکمی (یا همان چیلر برقی) و چیلر جذبی از بی نظیرترین انواع تجهیزات و دستگاه های برودتی به شمار می آیند که امروزه در بسیاری از صنایع و ساختمان ها شاهد نصب و استفاده از این محصولات هستیم. لازم به ذکر است که تعمیرکاران و فروشندگان تجهیزات و دستگاه های برودتی مذکور، یک سری از اصطلاحات فنی را در خصوص انواع چیلر و این تجهیزات به کار می برند که شما نیز بایستی با این موارد از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید منظور تعمیرکاران و فروشندگان این تجهیزات را بهتر درک کنید.

از مهمترین این اصطلاحات فنی در خصوص سیستم های برودتی مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محلول جاذب: همان محلول لیتیوم بروماید در سیکل های موجود می باشد
مایع مبرد: این مایع در واقع همان آب مقطر می باشد که خاصیت خنک کننده را بر عهده دارد.
جذب کننده: جذب کننده ها می توانند بخار مربوط به مبرد را به خود جذب کرده و پوسته پایینی دستگاه های مذکور قرار گرفته اند.
ضریب عملکرد: پارامتری می باشد که جهت تعیین عملکرد مربوط به سیستم های برودتی مذکور به کار می رود و بالا بودن عدد مربوط به آن، نشان از مصرف بهینه انرژی خواهد بود.
کریستالیزه شدن: از دیگر اصطلاحات فنی مربوط به انواع چیلر های مذکور را کریستالیزه شدن شکل داده است که در این حال محلول جاذب به شکل بلورهای ریزی در آمده و ممکن است مشکلات اساسی را برای دستگاه شما به وجود آورد.

تولید چیلر

راهنمای نصب و راه اندازی انواع چیلر

چیلر خانگی و صنعتی نیز مانند سایر تجهیزات و دستگاه های برودتی نیازمند نصب و راه اندازی می باشند و توصیه ما بر این است که حتما برای نصب تجهیزات و دستگاه های برودتی، از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید چرا که کوچکترین بی دقتی در نصب و راه اندازی چیلر ها، می تواند یک سری از اتفاق های ناگوار را به دنبال داشته باشد. همچنین شما می توانید برای این امر با متخصصان و نیروی مجرب ما در تماس باشید و از این طریق خدمات مورد نیاز خود را دریافت کرده و به بهترین شکل ممکن نیز چیلر تراکمی آب خنک و چیلر هوا خنک خود را راه اندازی کنید.

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *