قیمت مینی چیلر

اعداد و ارقام این روزها حرف اول را می زنند! کسانی که قصد خرید مینی چیلر ارزان دارند باید عوامل موثر در قیمت مینی چیلر این محصول را بدانند. این روزها بسیار مهم است که بتوانید محصولی خریداری کنید که برای شما کاربردی و منصفانه باشد. همین حالا از فروشگاه ما مینی چیلر خرید کنید.

عوامل موثر در قیمت مینی چیلر

انواع مینی چیلر قیمت مختلفی دارد و این موضوع سبب شده است که خرید کمی عجیب و پیچیده به نظر برسد. به طور کلی اگر بخواهیم در مورد عوامل موثر در نرخ مینی چیلر صحبت کنیم، نوع کمپرسور، نوع کندانسور و همینطور نوسانات ارزی و ظرفیت دستگاه و نوع متریال به کار رفته تعیین کننده های اصلی هستند اما باز هم نیاز به دقت بالایی در این راستا است.
یکی از موارد بسیار مهم در قیمت مینی چیلر ، الکترو موتور اینورتر یا دور متغیر است. این محصول به طور کلی یکی از آپشن های بسیار مهم برای چیلرهای تراکمی محسوب می شود و سبب می شود که کمپرسور بتواند در حالت های مختلف به صورت بهینه کار کند و به طور کلی محصولی قابل قبول باشد. البته که مشخص است مینی چیلرها به طور کلی از نظر کیفیت موقعیت مناسبی دارند و به طور کلی این محصول می تواند سطح اقتصادی خوبی داشته باشد.
زمانی که از الکتروموتورهای اینورتر استفاده می شود مصرف برق سالانه محصول ۳۰ درصد کاهش می یابد. به طور کلی از دیگر عوامل موثری که بر روی قیمت چیلرها اثر می گذارد کندانسور است که یک بخش مهم از محصول است. در واقع کندانسورها نحوه خنک شدن را تعیین می کنند و سطح مشخصی از کار را در بر می گیرند. دقت کنید که کندانسورها بر اساس شرایط آب و هوایی بررسی می شود و مقدار آب موجود در محل نیز در کیفیت کندانسورها اثرگذار است. دقت کنید که به طور کلی ظرفیت مورد نیاز و سطح راندمان به کار رفته برای مینی چیلرها از موارد مهمی است که بتواند قابل قبول باشد.
به طور کلی دو نوع کندانسور چیلر آبی و چیلر هوایی در بازار وجود دارد که سبب می شود سطح مناسبی از محصول را مدنظر قرار دهد. چیلرهای تراکمی هوایی اغلب به شکل فن و کندانسور هوا خنک ارزیابی می شوند. البته که چیلرهای تراکمی آب خنک اغلب دارای کندانسور مخصوص هستند. از سوی دیگر نوع کندانسور آب خنک به کار رفته در دسته از نوع پوسته و لوله هستند و هر یک از موارد گفته بخشی از شرایط نرخ مینی چیلر ارزان را مشخص می کنند. نرخ مینی چیلر صنعتی از نظر نوع کندانسور به کار رفته گرانتر هستند.

خرید مینی چیلر ارزان

خرید مینی چیلر ارزان

 نوع کمپرسور در مینی چیلر ها

اگر قرار باشد در خصوص نرخ مینی چیلر ۵ تن صحبت شود بسیار مهم است که اهمیت زیادی به بخش کمپرسور داده شود. کمپرسورها در مدل های اسکرال، اسکرو، پیستونی و سانتریفیوژ بوده و شامل برندهای مختلف در بازار هستند. کمپرسورها بر اساس ظرفیت مخصوصی که دارند تعیین می شوند. از سوی دیگر سطح نیازی که برای کمپرسور ارزیابی می شود در انتخاب نوع کمپرسور بسیار مهم است. دقت شود که وقتی از یک ژنراتور استفاده می شود موقعیت تولید برق بهبود می یابد و البته که شرایط برای تامین برق مصرفی چیلر در شرایطی که نیاز به آن نیز بهبود می یابد و مبرهن است که در چنین شرایطی نرخ مینی چیلر بسیار بیشتر خواهد بود. دقت کنید که به طور کلی تامین برق مصرفی چیلر در مواقع ضروری بخش مهمی از شرایط را در نظر میگیرد و سبب افزایش قیمت چیلر می شود.
مثلاً نرخ مینی چیلر ۸ تن که اغلب برای تهویه مطبوع بیمارستان استفاده می شود، بالا است و این موضوع به دلیل کارکرد مداوم محصول بوده و نقش پردازش مرکزی برای این محصول گزینه خوبی است.

بررسی مینی چیلر از نظر برند

برندهای مختلف برای مینی چیلرها مدنظر است. هر یک از برندها دارای یک سری خصوصیات و ویژگی ها هستند و البته که سطح گسترش برند و اعتبار آن بخشی از افزایش نرخ مینی چیلر محسوب می شود. در هر صورت در برخی از کارخانه ها از دستگاه های بسیار پیشرفته استفاده می شود تا محصولی که تولید می شود کیفیت بالایی داشته باشد و این موضوع بر روی افزایش قیمت مینی چیلر اثرگذار است. از سوی دیگر به موقعیت برندها از دیگر مواردی است که سبب می شود نرخ مینی چیلرها را تحت تاثیر قرار دهد.
مینی چیلرها به واسطه کارایی های مختلفی که دارند از نظر قیمت و کیفیت رتبه بندی می شوند. از سوی دیگر نرخ مینی چیلر در بازار به واسطه واردات و سطح تولیدات داخلی نیز با هم فرق دارند. دقت شود که مینی چیلر ارزان به نسبت کیفیتی که دارد قیمت گذاری شده است و نوسانات ارز در بخش قیمت گذاری از موارد بسیار مهم محسوب می شود. به طور کلی مینی چیلر ها در برندهای کس، گرین، ونداد و چی پلاس بیشترین مشتری را به خود اختصاص داده اند. دقت کنید که نرخ مینی چیلرها در برخی از بردها به واسطه شهرت برند نیز بیشتر هستند.

 قیمت مینی چیلر بر اساس ساختار

طراحی مینی چیلرها با هم فرق دارد و این موضوع سبب می شود که نرخ مینی چیلر و همینطور قیمت مینی چیلر صنعتی  در مینی چیلر خرید با هم فرق داشته باشد. دقت کنید که ظرفیت چیلر ها به طور کلی از موارد مهمی است که سبب می شود کیفیت کار بیشتر شود. یک موضوع بسیار مهم در زمینه چیلرها وجود دارد و آن هم به این صورت است که هرچه ظرفیت چیلر بیشتر باشد یعنی باید انتظار قیمت بالاتری برای آن داشت چون ظرفیت بخش مهمی از قیمت را به خود اختصاص می دهد.
برخی از چیلرها مخصوص سردخانه ها هستند و نیاز است که سطح کیفیت بهتری داشته باشند بنابراین هزینه بیشتر برای این مدل از چیلرها از مواردی است که باید مدنظر قرار بگیرد.
دقت شود که مینی چیلرها بر اساس تنوع مختلفی که دسته بندی می شود و برخی از مدل ها ارزان قیمت و برخی گرانتر هستند. البته که سطح کیفیت محصول نیز دسته بندی شده است.

 دلایل افزایش قیمت مینی چیلر

حتماً سوال می کنید که چرا قیمت مینی چیلر بیشتر از قبل است؟ به طور کلی اولین گزینه ای که بر روی قیمت مینی چیلر اثر گذار است کمپرسور است! کمپرسورهایی که برای مینی چیلر ها به کار می رود معمولاً در مدل های پیستونی و اسکرال هستند و در برخی از مدل ها نیز روتاری دیده می شود در این بین مدل های پیستونی هنوز هم با بیشترین افزایش قیمت همراه هستند.
کندانسور هایی که برای مینی چیلر ها به کار میرود بخشی از پروسه افزایش قیمت آن هستند به طور کلی کندانسورهای هوایی معمولاً سبب افزایش نرخ مینی چیلر می شوند اما در مدل های آبی نیز به کاهش قیمت تمام شده برای دستگاه کمک می شود.
سومین موردی که باید مدنظر قرار بگیرد اواپراتور است. اواپراتورها در مدل های پوسته و لوله به کاهش نرخ مینی چیلر کمک می کنند اما مدل های صفحه ای سبب بیشتر شدن نرخ مینی چیلر می شوند یک مدل دیگر به اسم آیس بانکی وجود دارد که قیمت مینی چیلرها را کاهش می دهد.
دقت کنید که مینی چیلر ها به طور کلی بخشی به اسم تابلو برق دارند. اگر تابلو برق به کار رفته در آن به صورت مدار فرمان باشد سبب کمتر شدن نرخ مینی چیلر در خرید مینی چیلر می شود اما مدل های پی ال سی به افزایش قیمت این محصول کمک زیادی می کند.
شیر انبساط به کار رفته برای مینی چیلرها در سبک های ترموستاتیکی قیمت مشخص را کاهش یابد و در مدل های اروپایی و الکترونیکی سبب بیشتر شدن قیمت آن می شود. معمولاً فن هایی که برای مینی چیلر ها استفاده می شود در سبک های ایرانی و چینی از نظر قیمت ارزانتر هستند و بخش مهمی از این دستگاه را شامل می شود.

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

 هوشمندانه خرید کنید!

معمولاً مینی چیلر ارزان از نظر کیفیت در وضعیت متوسط و کمتر قرار دارد و هرگز بهترین کمپرسور و کندانسور در یک چیلر نمی تواند با قیمت ارزان آن سازگار باشد. دقت داشته باشید که مینی چیلر ها به طور کلی از نظر هزینه با هم فرق دارند و سبک ساخت و طراحی که برای آنها به کار رفته است سبب می شود که کیفیت محصول بسیار بالا است.
یک نکته مهم دیگر که برای مینی چیلرها دیده می شود اینکه نوع دستگاهی که برای بخش داخلی آن به کار می رود بسیار از نظر قیمت متفاوت است. دقت شود که دستگاهی که متناسب طراحی شده است به طور کلی می تواند از نظر اتلاف هزینه گزینه خوبی باشد.
ظرفیت چیلرها به طور کلی یکی از بخش های مهم خرید مینی چیلر محسوب می شوند سعی کنید به طور کلی محصولی خریداری کنید که هم بتواند کیفیت بالایی داشته باشد و هم از نظر موقعیت کارکرد با نیاز شما سازگار باشد. میزان ظرفیت مینی چیلرها از دیگر مواردی هستند که بر روی قیمت اثرگذار هستند. البته که بسیار مهم است بتوانید چیلری خریداری کنید که بتواند کیفیت ساخت خوبی داشته باشد و برای دوره های طولانی مدت با هزینه نگهداری کمی همراه باشد. نرخ مینی چیلرها به صورت دوره ای به روز رسانی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. مینی چیلر خرید کنید! 🙂