مزایا و معایب ایرواشر

درباره مزایا و معایب ایرواشر می توانیم موارد ذیل را ذکر کنیم.
مزایای ایرواشر
به طور کلی همانند هر دستگاه دیگری این وسیله دارای معایب و مزیت های مختلفی است. در اینجا به برخی از مزایا و معایب ایرواشر می پردازیم.
۱. در واقع مهم ترین مزیت هایی که می‌ توانیم برای آن در نظر داشته باشیم، قیمت ایرواشر است که مناسب در مقایسه با سایر دستگاه‌ های مشابه نظیر: چیلرها، هواسازها و رفتاب پکیج ها می باشد.
۲. دومین مزیت آن وزن کم و جسم سبک آن می باشد. به همین جهت این دستگاه به راحتی جا به جا شده و می ‌تواند از مکانی به مکان دیگر منتقل شود.
۳. سومین مزیت آن را می‌ توانیم ایجاد هوای تازه و مرطوب و خنک بدانیم که با فشاری مثبت این هوا را به محیط منتقل می گرداند.
۴. چهارمین مزیت ها را می توان این دانست که علاوه بر تهویه هوا رطوبت زنی نیز انجام می دهد.
این موارد مهمترین موارد در زمینه مزایا و معایب ایرواشر به شمار می روند.

معایب ایرواشر
در رابطه با سایر مزایا و معایب ایرواشر می ‌توانیم مشکلاتی را نیز بیان نماییم، اگرچه این موارد جزو معایب ایرواشر ها به شمار می آید اما قابل حل بوده و شما می توانید با کمی تامل جایگزین مناسب تری برای برخی از مسائل درنظر بگیرید.
۱. اولین آن را می توانیم این بدانیم که این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های مشابه که در بالا ذکر شد، کم تر می تواند دما را کاهش دهد. لذا در کشت هایی نظیر: پرورش قارچ آن هم در سطح بسیار بزرگ نمی ‌تواند به خوبی نقش خود را ایفا نماید. به جای آن شما می توانید با خرید ۲ الی ۳ دستگاه ایرواشر این کاهش دمای زیاد را اعمال نمایید.
۲. دومین عیب آن، این است که شما نمی توانید این دستگاه را در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار دهید. لذا استفاده از آن در اقلیم هایی که رطوبت بالایی دارند، مانند شمال کشور ایران امکان پذیر نیست. البته می توان آن را در محیط های سربسته مورد استفاده قرار داد.
۳. سومین عیب آن را می ‌توانیم این بدانیم که از این دستگاه نمی توان در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ مثل سالن های ورزشی بزرگ استفاده نمود. چرا که در مکان هایی چون سالن های ورزشی بزرگ، تالار ها، سینما ها و هم چنین آمفی تئاتر ها تعداد جمعیت بالا می باشد. گرمای ایجاد شده در هر دقیقه توسط آن ها بالا است. لذا دستگاه ایرواشر توانایی تهویه مناسب و خوبی را در این مکان ها نخواهد داشت. اگرچه استفاده از این دستگاه در این شرایط می ‌تواند حائز اهمیت باشد، اما به خوبی عملکرد سایر سیستم های مشابه نمی‌ توانند عمل نمایند.
۴. چهارمین عیب آن را می ‌توانیم این بدانیم که در فصل های خیلی گرم مثل فصل تابستان استفاده از این دستگاه بی فایده است.
۵. پنجمین عیب را می ‌توانیم آن بدانیم که این دستگاه مصرف آب زیادی دارد. لذا اگر به فکر صرفه جویی در هزینه های مصرف آب خود هستید، بهتر است که این سیستم را خریداری نکنید.
لذا امیدواریم بهطور کلی با مزایا و معایب ایرواشر آشنا شده باشید.

مزایا و معایب ایرواشر

مزایا و معایب ایرواشر

چنانچه در هنگام خرید از طریق آنلاین، دچار مشکل شدید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که در تمامی ساعات شبانه روز، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستیم. همچنین، پیشنهاد می کنیم از سایر محصولات موجود در فروشگاه وبسایت تهویه مطبوع وایو، دیدن نمائید. مجموعه محصولات شرکت تهویه مطبوع وایو، برای کلیه نیازهای خانگی و سازمانی شما محصولات متنوعی را ارائه نموده است که می توانید با کاربرد هر یک از آنها آشنا شده و در صورت تمایل، نسبت به سفارش آنلاین آن از طریق فروشگاه اقدام نمائید. در صورتی که تمایل دارید با مزایا و معایب ایرواشر بیشتر آشنا شوید، قبل از خرید از مشاوره کارشناسان فنی ما برخوردار شوید، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای خرید محصول مورد نظر خود را دریافت نمائید. شرکت تهویه مطبوع وایو، در تمام لحظات در کنار شما همراهان و کاربران گرامی خواهد بود. همچنین لازم است بدانید که در انتخاب محصولات مرتبط با سرمایش و گرمایش نیاز به بررسی محیط و فضای مورد نظر توسط کارشناسانی می باشد که شما به آنها اعتماد می کنید تا بتوانند بهترین و متناسب ترین کالای مورد نیاز شما را تامین، نصب و راه اندازی، تست و بهره برداری و در نهایت پشتیبانی نمایند. هزینه ایاب و ذهاب نصب اولیه برای کلیه خریدهای آنلاین، رایگان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و معایب ایرواشر و سایر سیستم های قابل عرضه تهویه مطبوع، با ما تماس بگیرید.