معایب مینی چیلر

برای شناسایی معایب مینی چیلر نکات مختلفی را می توان بررسی نمود. در زیر به برخی از معایب مینی چیلر اشاره می کنیم:

هزینه بالاتر
چیلرهای خنک کننده هوا ارزان تر از چیلرهای خنک کننده آب هستند زیرا به قطعاتی مانند برج خنک کننده و پمپ های آب کندانسور احتیاج ندارند. بسیاری از شرکت ها احساس می کنند که طول عمر بیشتر و صرفه جویی در هزینه های انرژی باعث می شود چیلرهای خنک شده با آب ارزش سرمایه گذاری اولیه را داشته باشند.

تعمیر و نگهداری بیشتر
از آنجا که چیلرهای خنک کننده با آب قطعات بیشتری دارند، به نگهداری بیشتری نیاز دارند. شرکت ها باید آماده شوند تا هزینه بازرسی های دوره ای ، تصفیه آب برای از بین بردن ناخالصی ها و تمیز کردن منظم ماشین آلات چیلر را پرداخت کنند. تعمیر و نگهداری بیشتر همچنین به معنای خرابی بیشتر چیلر است. هرچه قطعات یک دستگاه بیشتر باشد، موارد بیشتری وجود دارد که می تواند در دستگاه اشتباه باشد، این بدان معناست که چیلرهای خنک کننده با آب بیشتر از چیلرهای خنک کننده هوا نیاز به تعمیر دارند. این مورد یکی از مهمترین معایب مینی چیلر محسوب می شود.

نصب پیچیده
قطعات اضافی موجود در چیلرهای خنک کننده آب نیز باعث ایجاد دردسر بیشتر می شود. این می تواند به معنی هزینه های بالاتر کار برای نصب چیلرهای خنک کننده با آب در مقابل چیلرهای خنک کننده با هوا باشد.

نیاز به اتاق مکانیکی
مشاغل نیاز به داشتن یک اتاق مکانیکی برای نگهداری چیلر خنک کننده با آب دارند. این کار برای اطمینان از عملکرد صحیح چیلر با برج خنک کننده و اجزای اضافی است که از دیگر معایب مینی چیلر به شمار می رود.

برای مناطق آسیب دیده از خشکسالی ایده آل نیست
از آنجا که آنها از مقدار مناسبی آب استفاده می کنند، در مناطقی که کمبود آب دارند چیلرهای خنک کننده آب زیاد نیستند. شرکت هایی که هزینه آب را پرداخت می کنند می توانند با استفاده از چیلر خنک کننده آب انتظار افزایش این قبض ها را داشته باشند. برخی از مناطق خشکسالی نیز محدودیت هایی در استفاده از چیلرهای خنک کننده با آب دارند. این نیز جزو معایب مینی چیلر محسوب می شود.

در رطوبت کمتر کارآمد است
اگرچه چیلرهای خنک کننده با آب کارایی بالاتری نسبت به چیلرهای خنک کننده با هوا دارند ، اما در محیط های مرطوب کارایی کمتری دارند. این به این دلیل است که رطوبت دمای لامپ مرطوب را افزایش می دهد ، که نشان می دهد آب به چه میزان گرما را جذب می کند. چیلرهای خنک کننده با آب در محیط های مرطوب نیز ممکن است باعث سرما و خنک شدن ساکنان ساختمان شوند.

معایب مینی چیلر

معایب مینی چیلر

چنانچه در هنگام خرید از طریق آنلاین، دچار مشکل شدید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند و حتی درباره مزایا و معایب مینی چیلر توضیح بدهند. این اطمینان را به شما می دهیم که در تمامی ساعات شبانه روز، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستیم. همچنین، پیشنهاد می کنیم از سایر محصولات موجود در فروشگاه وبسایت تهویه مطبوع وایو، دیدن نمائید. مجموعه محصولات شرکت تهویه مطبوع وایو، برای کلیه نیازهای خانگی و سازمانی شما محصولات متنوعی را ارائه نموده است که می توانید با کاربرد هر یک از آنها آشنا شده و در صورت تمایل، نسبت به سفارش آنلاین آن از طریق فروشگاه اقدام نمائید. در صورتی که تمایل دارید، قبل از خرید از مشاوره کارشناسان فنی ما برخوردار شوید، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای خرید محصول مورد نظر خود را دریافت نمائید. شرکت تهویه مطبوع وایو، در تمام لحظات در کنار شما همراهان و کاربران گرامی خواهد بود. همچنین لازم است بدانید که در انتخاب محصولات مرتبط با سرمایش و گرمایش نیاز به بررسی محیط و فضای مورد نظر توسط کارشناسانی می باشد که شما به آنها اعتماد می کنید تا بتوانند بهترین و متناسب ترین کالای مورد نیاز شما را تامین، نصب و راه اندازی، تست و بهره برداری و در نهایت پشتیبانی نمایند. هزینه ایاب و ذهاب نصب اولیه برای کلیه خریدهای آنلاین، رایگان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره معایب مینی چیلر و سایر سیستم های قابل عرضه تهویه مطبوع، با ما تماس بگیرید.