قیمت داکت اسپلیت
قیمت داکت اسپلیت
دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۰
ویژگی-های-کولر-گازی-ایستاده
درباره اسپلیت ایستاده
دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۰
Show all

معرفی چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

آیا شما نیز به دنبال راهنمای تهیه و نصب یکی از مقاوم ترین و بهترین چیلر جذبی هستید؟ آیا می دانید که مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی مربوط به استفاده از این چیلرها در چیست؟ شما می توانید برای اخذ مطالب بسیار ارزنده در خصوص این مدل از تجهیزات، مقاله ی ما را تا آخر مورد مطالعه قرار دهید.این چیلر برای اولین بار توسط آقایان بالتازار فون پلاتن، کارل مانترز و فردیناند کر اختراع شد که این اختراع مربوط بین سال های ۱۸۵۰ میلادی تا ۱۹۲۰ میلادی می باشد. این دستگاه با استفاده از فناوری آن دوران طراحی و به بهترین شکل ممکن ساخته شد. این مدل از چیلرها نقش بسیار مهمی را در سیستم تهویه مطبوع هوا داشت و همین امر نیز سبب شده که در کوتاه ترین زمان ممکن به یکی از تجهیزات جهانی تبدیل شده و بسیاری از افراد در صنایع و حوزه های مختلف، به دنبال خرید و استفاده از آن باشند.این مدل از دستگاه ها می توانند برودت مورد نیاز شما را به کمک یک سری از مهمترین و حساس ترین قوانین مربوط به فرایندهای شیمیایی و ترمودینامیک تولید نماید. چیلر جذبی ها بر اساس گاز طبیعی کارکرد خود را انجام می دهد و برای راه اندازی این دستگاه نیز به میزان بسیار کم برق نیازمند هستیم.

انتخاب شما

اگر شما نیز دوست دارید تا یکی از با کیفیت ترین و بهترین انواع دستگاه ها و تجهیزات تهویه مطبوع را تهیه و خریداری کنید، می توانید اقدام به بررسی هر یک از انواع چیلرهای جذبی پرداخته و یکی از مناسب ترین این محصولات را در سبد خرید خود اضافه نمایید. همچنین می توانید قبل از خرید مورد نظر خود، در خصوص این محصول اطلاعات بسیار دقیقی را به دست آورید.توصیه می کنیم که در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در مورد هر یک از انواع دستگاه ها، سریعا با همکاران و متخصصان ما در تماس باشید و از این طریق راهنمایی های مورد نظر خود را به دست آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن خواهیم داشت تا در مورد انواع و راهنمای نگهداری از این محصول توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

اجزای مربوط به چیلر جذبی

این دستگاه از قسمت و اجزای بسیار مختلفی تشکیل شده است که توصیه می شود شما نیز قبل از تهیه و نصب این محصولات، در خصوص اجزای آن، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین و اصلی ترین اجزای مربوط به این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ژنراتور
ژنراتور یکی از مهمترین و اصلی ترین اجزای مربوط بهاین سیستم می باشد، که این بخش به راحتی می تواند مبرد را از جاذبه جداسازی کرده و به کمک حرارت موجود در این دستگاه، مبرد به بخار مورد نیاز تبدیل می شود. توجه داشته باشید که امروزه از انواع بسیار مختلف ژنراتورها در تجهیزات مذکور استفاده می شود که از مهمترین آنها می توان به ویت بک و درای بک اشاره نمود.

کندانسور
از دیگر پرکاربردترین و اصلی ترین اجزای مورد استفاده در این چیلرها را کندانسور ها شکل داده است که به عنوان مبدل های حرارتی شناخته می شوند و این اجزا به کمک سیال آب خنک شده و کارایی خود را به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن انجام می هد. بسیاری از افراد برای باورند که کندانسورها از تجهیزات تکمیل کننده چیلرها هستند و بایستی به بهترین شکل ممکن اقدام به نگهداری از این قطعه داشته باشید.

اواپراتور
اواپراتورها از دیگر اجزای مربوط به این چیلرها می باشد که آب وارد این قطعه شده و گرمای خود را تا ۵ درجه از دست می دهند و سپس به سمت فن کویل ها حرکت می کند. در نظر داشته باشید که آبی که به فن کویل ها ارسال می شود، توسط یک سری از ترمینال صورت می گیرد.

چیلر جذبی

از دیگر اجزای مربوط به چیلر جذبی

این چیلر از قسمت هایی نیز تشکیل شده است که هر یک از این قسمت ها وظیفه ای را بر عهده دارند. از دیگر مهمترین این چیلرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابزوربر
از مهمترین انواع قطعات مربوط به این چیلر می توان به ابزوربر اشاره کرد که این قطعه به شکل محفظه ای می باشد که اصلی ترین وظیفه ی را در زمینه جذب مایع جاذب بر عهده دارد.

پمپ سلوشن
پمپ سلوشن یکی از بی نظیرترین و پرکاربردی ترین انواع چیلرهای جذبی به شمار می آید که وظیفه ی آن گردش مایع جاذب بوده و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتری در خصوص وظیفه ی هر یک از اجزای این دستگاه، به دفترچه راهنمای استفاده از این محصول مراجعه کنید.

لیتیوم بروماید
لیتیوم بروماید به مایعی گفته می شود که بسیار نمکی بوده و در نتیجه می تواند خاصیت بالایی را در جذب کردن آب مورد نظر شما داشته باشد.همچنین شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص اجزای مربوطه، با متخصصان ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید و از این طریق مفصل ترین اطلاعات را به دست آورید.

چیلر جذبی چیست؟

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

نحوه عملکرد چیلر جذبی

چیلرهای جذبی عملکرد بسیار متفاوتی را دارند که بد نیست شما نیز در خصوص عملکرد مربوط به این دستگاه، یک سری از مهمترین اطلاعات را به دست آورید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، به راحتی اقدام به رفع نقص به وجود آمده داشته باشید. این دستگاه برای جوشاندن آب مقطر خود، نیاز به حرارت دارند و این گرمای مورد نظر خود را از آب ۱۲ درجه سانتی گراد اخذ می کنند.امروزه بسیاری از افراد در صنایع مختلف، به دنبال راهنمای نصب و استفاده از باکیفیت ترین انواع چیلر جذبی هستند تا بتوانند بهترین و بی نظیرترین عملکرد را از این دستگاه برای خود به ارمغان آورند. برای خرید مدرن ترین و مناسب ترین انواع چیلر های جذبی نیز اگر نیاز به مشاوره ی حرفه ای دارید، می توانید با دوستان ما در تماس باشید و از این طریق راهنمایی های مد نظر خود را به دست آورید.

خرید چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

این دستگاه همچون سایر چیلرهای هم رده از قبیل چیلر تراکمی هوا خنک ، چیلر تراکمی آب خنک و حتی چیلر خانگی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که آیتم های زیادی در تنوع این محصولات نقش دارند و شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه و آن را در مکان مد نظر خود مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع چیلرهای جذبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چیلر جذبی تک اثره آبگرم
این مدل لوله هایی را در قسمت داخلی خود دارند که می توانند به راحتی آب گرم را وارد کرده و سپس آب را به ژنراتور انتقال دهند. کارایی مربوط به این مدل از چیلرهای جذبی بسیار راحت و آسان می باشد.

چیلر های جذبی بخار
از دیگر مهمترین انواع این چیلرها، می توان به مدل بخار آن اشاره کرد که عملکرد خود را به کمک بخار حاصل از حرارت انجام می دهد.

چیلر های جذبی شعله مستقیم
شعله مستقیم از دیگر انواع چیلر های جذبی می باشد که در داخل این دستگاه شما می توانید یک عدد مشعل را مشاهده نمایید که این مشعل می تواند حرارت مورد نیاز دستگاه را تامین کند و از محبوب ترین انواع چیلرهای جذبی در نزد بسیاری از مردم می باشد.

چیلر های جذبی گاز مستقیم
از دیگر بی نظیرترین و بهترین انواع این دستگاه، می توان به چیلرهای گازی اشاره کرد که شما می توانید با تامین گاز مورد نیاز این دستگاه، شاهد کارایی بسیار بی نظیر این محصول باشید.

قیمت چیلر جذبی

تعمیر و نگهداری از چیلر جذبی

دستگاه خود را در صورت بروز هرگونه مشکلی، به دست افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه بسپارید تا بتوانند به شکل صحیح اقدام به تعمیر چیلر های جذبی مد نظر شما داشته باشند. هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیر این دستگاه مانند تعمیر و نگهداری انواع چیلر تراکمی و چیلر ساختمان یا چیلر اسکرال با توجه به نوع خرابی آن، بسیار متفاوت می باشد و شما می توانید در صورت نیاز به هر گونه خدماتی، به راحتی با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید و بهترین خدمات را دریافت کنید. این چیلر بایستی به دست متخصصان حرفه ای در این زمینه مورد تعمیر واقع شوند تا بتوانند از دوباره کارایی خود را داشته باشند.

مصرف آب در چیلر جذبی

یکی از دیگر مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در خصوص استفاده از این چیلر وجود دارد، میزان مصرف آب این دستگاه ها می باشد. جالب است بدانید که چیلرهای جذبی با یک متر مکعب آب می توانند به راحتی یک تن تبرید را انجام دهند. در واقع به جرات می توان گفت که میزان مصرف آب کمتری را دارد و همین امر سبب شده است که در مناطق کم آب و خشک نیز بتوان به راحتی از این محصولات استفاده کرد. چیلر مورد نظر خود را دقت بسیار بالایی تهیه کرده و آن را بدون داشتن هرگونه دغدغه و نگرانی، مورد نصب و استفاده قرار دهید.

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان جهت اطلاعات فنی، نحوه خرید، نصب و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *