چیلر تراکمی آب خنک

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و نصب یکی از بهترین انواع چیلر تراکمی هستید؟ آیا می دانید که کاربرد مربوط به این چیلرها در چیست؟ اگر شما نیز به دنبال پاسخ مناسبی برای سوال چیلر چیست؟ هستید، می توانید مقاله و مطالب درج شده در این صفحه را که توسط تهویه وایو تهیه شده است را تا پایان همراهی نموده و بهترین و ارزنده ترین اطلاعات را در  این خصوص به دست آورید.چیلرها یکی از مهمترین و پرکاربردی ترین تجهیزاتی می باشد که امروزه بسیاری از مردم به دنبال تهیه و استفاده از باکیفیت ترین و مدرن ترین این محصولات هستند تا بتوانند تهویه هوای مطبوع مورد نظر خود را به دست آورند. در نظر داشته باشید که چیلرها از تنوع و انواع بسیار بالایی برخوردار هستند و همین امر سبب شده است که افراد در انتخاب این تجهیزات، دچار شک و ترد می شوند و دوست دارند بهترین و ایده آل ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع چیلرها را چیلر های تراکمی شکل داده است که از این دستگاه برای خنک کردن آب و هوا استفاده می شود و شما می توانید برای تامین هوا یا آب سرد مورد نیاز در محصولات صنعتی، ساختمان ها و ماشین آلات مختلف، از این مدل چیلر استفاده نمایید. جالب است بدانید که این مدل از چیلرها به چیلرهای برقی مشهور هستند چرا که برای انجام فعالیت و کارکرد خود، نیازمند به کمپرسور بوده و این قطعه نیز به برق نیازمند می باشد.

توجه داشته باشید:
تراکمی ها در مقابل چیلرهای جذبی واقع شده اند که شما می توانید با توجه به مکانی که می خواهید از این محصولات استفاده کنید، یکی از مناسب ترین این چیلرها را تهیه کرده و آن را خیال راحت مورد استفاده قرار دهید. چیلر های تراکمی از کاربرد و مزیت های استفاده ی بسیار بی نظیری برخوردار می باشد که شما نیز با خرید این محصول می توانید از این فواید نهایت بهره مندی را برای خود به ارمغان آورید.
در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد خرید چیلر تراکمی و انواع این دستگاه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع چیلر تراکمی کدامند؟

چیلر تراکمی همانطور که اشاره شد، یکی از بی نظیرترین و بهترین انواع چیلرها می باشد که از ساختمان بسیار پیچیده ای نیز برخوردار بوده و اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از این محصول را دارید، می توانید در خصوص انواع این چیلرها اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورده و از این طریق مناسب ترین انواع چیلر را تهیه و آن را در محل مد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود، در خصوص انواع مربوط به این دستگاه، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین و اصلی ترین انواع این چیلرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چیلر های تراکمی هوا خنک
  • چیلر های تراکمی آب خنک

در نظر داشته باشید که هر یک از انواع مربوط به این چیلرها از ویژگی ها و مشخصات بسیار منحصر به فردی برخوردار هستند و اگر شما دوست دارید تا بهترین این محصولات را تهیه نمایید، توصیه می شود که حتما راجع به این تجهیزات، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

چیلر هوا خنک

شما می توانید تنوع بالایی از این دستگاه را در وب سایت اینترنتی ما مورد مشاهده قرار دهید که از بهترین این انواع می توان به چیلر هوا خنک اشاره کرد که این مدل از چیلرها، وظیفه ی تامین هوای خنک را بر عهده دارد و در نتیجه ساختمان مربوط به چیلر تراکمی هوا خنک بسیار متفاوت تر از دیگر انواع آن می باشد. اگر شما هم به دنبال تهیه و استفاده از ایده آل ترین انواع چیلر های هوا خنک هستید، می توانید این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با بررسی چیلر های تراکمی هوا خنک موجود که بزودی در وب سایت ما بارگزاری میشود، یکی از این چیلرها را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

چیلر تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی آب خنک

از دیگر بهترین انواع چیلر تراکمی، می توان به چیلر تراکمی آب خنک اشاره کرد که دارای کندانسورهای آبی بوده و می توانند گرمای موجود در آب ورودی را تحویل گرفته و از این طریق آب خنکی را در اختیار شما قرار خواهد داد. افرادی که قصد دارند تا قبل از خرید چیلر آبی مورد نظر خود، در خصوص مشخصات فنی این محصولات اطلاعات لازم را به دست آورند، می توانند به راحتی از همین فروشگاه پیش روی خود اقدام کرده و جالب ترین اطلاعات را در این خصوص کسب کنند. چیلر های تراکمی آب خنک از کارایی بسیار فوق العاده ای برخوردار هستند.

کاربرد چیلر تراکمی

یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال تهیه استفاده از چیلر تراکمی آب خنک باشند، کاربرد بسیار شگفت انگیز این دستگاه می باشد. این دستگاه با توجه به کارایی و ویژگی هایی که دارد از کاربرد بسیار بالایی برخوردار بوده که از مهمترین این کاربرد ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– مناسب برای استفاده در صنایع مختلف
– استفاده در صنایع پلاستیک
– استفاده در صنایع ابزار سازی
– استفاده در صنایع شیمیایی
– استفاده در صنعت چاپ
– استفاده در صنعت دارویی
– استفاده در صنعت غذایی
– مناسب برای ساختمان های مسکونی
حال شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود و صنعتی که در آن فعالیت می کنید، یکی از بهترین انواع این چیلرها را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین شما می توانید قبل از این که سفارش خود را در خصوص خرید چیلرهای تراکمی آب خنک به ثبت برسانید، می توانید با همکاران ما در تماس بوده و از این طریق راهنمایی مورد نیاز را برای انتخاب بهترین این محصولات به دست آورید. مشاوران ما از همین فروشگاه پیش روی تان می توانند بروزترین اطلاعات را در خصوص خرید چیلر های تراکمی برای شما به ارمغان آورده و شما را در انتخاب بهترین این محصولات یاری کنند.

مقایسه چیلر تراکمی و چیلر جذبی

این دستگاه از بهترین مدل چیلرهای موجود در بازار می باشد ولی اگر دوست دارید تا خیال تان از بابت خرید این محصول راحت باشد، می توانید آن را با دیگر چیلرها به خصوص چیلر جذبی مورد مقایسه قرار دهید تا از این طریق تصمیم مناسبی را برای تهیه بهترین این تجهیزات اخذ کنید. از مهمترین و اصلی ترین تفاوت های این چیلرها و چیلر جذبی می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
– تراکمی برای نصب و راه اندازی خود از هزینه های اولیه بسیار کمتری برخوردار است که چیلرهای جذبی دقیقا برعکس این تجهیزات نیازمند هزینه های اولیه بالایی می باشند.
– تراکمی ها برای انجام فعالیت خود، نیازمند نیروی برق بوده و این امر در حالی است که چیلرهای جذبی انرژی مورد نظر خود را از طریق گاز تامین می کنند.
– این چیلرها از کمپرسور برای تامین انرژی موتور خود استفاده می کند و چیلرهای جذبی دارای چرخه تبرید هستند.
– تنوع مربوط به این چیلرها بسیار بالاتر از چیلرهای جذبی می باشد.
– کاربرد تراکمی ها بسیار بالاتر از چیلرهای جذبی می باشد.
همچنین شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص تفاوت های مربوط به چیلر های تراکمی و جذبی، می توانید به کاتالوگ مربوط به هر یک از این تجهیزات نیز مراجعه لازم را داشته باشید تا از این طریق دقیق ترین مطالب مورد نیاز خود را به دست آورید.

اجزای مربوط به چیلر تراکمی آب خنک

این دستگاه نیز مانند دیگر چیلرهای موجود در بازار از جمله چیلر خانگی، از یک سری قطعات و اجزا تشکیل شده است که شما نیز می توانید در خصوص این اجزا اطلاعات مد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین و اصلی ترین قطعات و بخش های مربوط به این چیلرها عبارتند از:

– کمپرسور
کمپرسور، یکی از مهمترین و ضروری ترین اجزای مربوط به این دستگاه می باشد که گردش مبرد در سیکل را به عهده داشته و هر گونه ایرادی در این قطعه می تواند کارایی کل دستگاه را تحت تاثیر خود داشته باشد. کمپرسورهای مورد استفاده در این چیلرها از انواع بسیار مختلفی برخوردار هستند که شما می توانید قبل از خرید در مورد این تنوع اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

– کندانسور
یکی از دیگر مهمترین و اصلی ترین قطعات مربوط به چیلر های تراکمی را کندانسورها شکل داده است که این قطعات دارای لوله پوسته ای بوده و آب خنک موجود در آن، مبرد را خنک می کند. این چیلرها با توجه به تنوع خود، از کندانسورهای بسیار متفاوتی نیز برخوردار هستند و شما می توانید با توجه به نوع چیلر خود، مناسب ترین این قطعه را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید برای خرید مرغوب ترین و باکیفیت ترین انواع چیلر تراکمی آب خنک ، به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و با هزینه های بسیار مناسبی، اقدام به ثبت سفارش مورد نظر خود داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید، با ما تماس بگیرید.