کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰

انواع کولر گازی موجود در بازار کشور توانسته است در طی سالیان اخیر به خوبی نیازهای مشتریان را پوشش دهد. در واقع اقلیم های متفاوت آب و هوایی و گستردگی کشور عزیزمان موجب شده است تا امروزه نسل جدیدی از انواع کولر گازی و اسپلیت و سایر تجهیزات و محصولات گرمایشی و سرمایشی در بازارهای داخلی عرضه شود. در واقع توسعه شهرنشینی و در نتیجه تغییراتی که در سبک و نوع زندگی شهروندان ایجاد شده است نوع محصولات سرمایشی و گرمایشی و حتی سیستم های تهویه مطبوع نیز دچار تغییراتی قابل ملاحظه شده‌اند. به عبارت دیگر این تغییرات هم مدل ها و هم  به طور مستقیم کیفیت این محصولات را متحول کرده‌اند و از سطح محصولاتی با امکانات محدود به مدد تکنولوژی و برنامه های متنوع توانسته اند به محصولاتی هوشمند و دارای کاربردهای متعدد تبدیل شوند. نگاه صرفه جویانه از یک سو و پیشگیری از هزینه های جانبی از جمله عدم اتلاف انرژی در تولید انواع کولر گازی که غالبا در مدل های متنوعی از قبیل کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ یا سایر مدل هایی همچون کولر گازی ۹۰۰۰، کولر گازی ۱۲۰۰۰ و کولر گازی ۲۴۰۰۰ تولید و عرضه می شوند در واقع تبیین کننده این پیام است که باید ضمن تمرکز بر حفظ دما و پیشگیری از هدر دهی انرژی تمهیدات خاصی اندیشیده و اتخاذ شود. بدین معنی که منطبق با هر محیط مسکونی و تجاری یا اداری از انواع کولر گازی مناسب برای همان محیط استفاده شود. ضمن این که تهویه مطبوع و بهره مندی از هوای سالم حق هر کسی است که قصد دارد تا از این محصولات استفاده کند. در این مطلب سعی کرده ایم تا ضمن برشمردن ویژگی های انواع کولر گازی همچنین کاربردهای این محصول پرفروش و بی نظیر را بیشتر برای شما بیان کنیم. از همین رو اگر تمایل دارید تا برای انتخاب و خرید انواع کولر گازی با خیال راحت تصمیم گیری کنید حتما این مطلب را تا پایان بخوانید و با ما همراه  باشید.

گرمایش یا سرمایش: هدف یکی است

انواع کولر گازی که روزانه از طریق فروشگاه های مجاز و به صورت آنلاین یا حضوری خریداری می شود در برندهای معتبر خارجی و داخلی تولید می شوند. هر چند در سالیان اخیر با ورود برندهای غیر معتبر و ناشناخته مشکلاتی هم برای استفاده کنندگان به خصوص از نظر هزینه های جانبی تحمیل شده است. در برخی موارد هم مشتریان با این تصور که لزوما برندهای خارجی با قیمت های کلان می توانند بیشتر از سایر نمونه ها کارایی داشته باشند به خرید این محصولات دست زده اند که در نهایت حاصل این کارشان پشیمانی بوده است. از همین رو توصیه می کنیم در مرحله اول حتما تعیین کنید که چه نوع کولر گازی و با چه ظرفیتی را قصد دارید که خریداری کنید. به عنوان مثال اگر شما قصد دارید تا انواع کولر گازی در مدل های متنوع از قبیل کولر گازی ۵۰۰۰ یا کولر گازی ۷۰۰۰ و همچنین کولر گازی ۹۰۰۰، کولر گازی ۱۲۰۰۰ و کولر گازی ۲۴۰۰۰ را خریداری نمایید در ابتدا بهتر است از راهنمایی کارشناسان فنی فروش در این زمینه کمک بگیرید. هر چند شرکت های توزیع و فروش انواع کولر گازی نیز  در این زمینه مشغول فعالیت هستند با این وجود اگر قصد دارید تا خرید موفقی را تجربه کنید حتما از انواع کولر گازی موجود در شرکت تهویه وایو بازدید نموده و با توجه به اطلاعات فنی مورد نظرتان این محصول را انتخاب نموده و سفارش دهید.  شرکت تهویه وایو با بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه عرضه انواع محصولات سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع توانسته است به جایگاه برجسته ای دست پیدا کند و این مهم با  تکیه بر اعتماد و کسب رضایت مشتریان در سراسر کشور حاصل شده است.

آشنایی با ویژگی های کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰

انواع کولر گازی زمانی می توانند در ردیف گزینه های مورد نظر شما برای خرید قرار گیرند که بتوانند نیازهای شما را تامین نمایند. مصارف متنوع انواع کولر گازی چه در ساختمان های مسکونی، تالارهای پذیرایی، مراکز درمانی، هتل ها و … ضرورت آشنایی با این محصول و مقایسه ویژگی های آن با سایر محصولات هم رده را به یک جور ضرورت تبدیل کرده است. با این وجود لازم است قبل از خرید انواع کولر گازی با مزیت ها و ویژگی های آن آشنا شوید. به طور کلی می توان بارزترین ویژگی هایی را که به نوعی بیان کننده مزیت های انواع کولر گازی می باشند را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • گرمادهی و سرمایش مناسب انواع کولر گازی در کمترین زمان ممکن
  • عدم صدای آزار دهنده و کیفیت عالی سرعت پرتاب باد
  • قابلیت تنظیم در جهات مختلف
  • وزن کم و قابلیت نصب و جابجایی آسان انواع کولر گازی
  • امکانات جانبی انواع کولر گازی
  • قیمت مناسب و گارانتی معتبر
  • تنوع مدل ها و برندهای انواع کولر گازی

بدون شک آشنایی با هر یک از مواردی که ذکر شد می تواند به شما در این زمینه یاری برساند به طوری که شما بتوانید از بین انواع کولر گازی موجود در بازار از قبیل کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ بهترین نوع آن را که از کاربرد بیشتری برخوردار باشد انتخاب نمایید. تیم تخصصی شرکت تهویه وایو که در زمینه واردات انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی فعالیت دارد به شما این نوید را می دهد که با نخستین خرید شما از بین انواع کولر گازی موجود در این شرکت یک اتفاق خوب در زندگی شما روی دهد و آن یک خرید لذت‌بخش و ماندگار خواهد بود. در ادامه هر یک از موارد فوق را به طور اجمالی مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

کولر گازی 5000 و 7000

کولر گازی ۵۰۰۰ و ۷۰۰۰

گرمادهی و سرمایش مناسب کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ در کمترین زمان ممکن

انواع کولر گازی می توانند در مناطق گرم و سرد کشور استفاده قرار گرفته و راحتی و امنیت خاطر را برای شما به ارمغان بیاورند. در واقع فرقی نمی کند که شما در کدام نقطه از کشور زندگی می کنید فقط کافی است با توجه به ابعاد و بزرگی یا کوچکی محیط مورد نظرتان و سطح پوشش کولر گازی مورد نظرتان را انتخاب کنید. سرعت پرتاب باد در تمام نمونه های موجود از قبیل کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ و یا کولر گازی ۹۰۰۰، کولر گازی ۱۲۰۰۰ و کولر گازی ۲۴۰۰۰ به گونه ای در نظر گرفته شده است که در مدت زمان بسیار اندکی سرمایش یا گرمایش مورد نظر شما حاصل شود. البته همانطور که اشاره کردیم در این بین محیط مورد استفاده نیز موثر است یعنی نباید انتظار داشته باشید که کولر گازی ۷۰۰۰ یا ۱۲۰۰۰ در محیط های بزرگ و سالن های پذیرایی کاربرد موثری داشته باشد.

عدم صدای آزار دهنده و  کیفیت عالی سرعت پرتاب باد

یکی از مزیت های انواع کولر گازی نبود صدای گوشخراش و آزار دهنده می باشد. در نمونه های جدید کولر گازی مانند کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ به منظور رفاه حال مشتریان و استفاده کنندگان صداگیری و امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است که بتوان در کمال آرامش و بدون صداهایی که مخل استراحت و آسایش کاربران شوند از انواع کولر گازی استفاده شود.

قابلیت تنظیم در جهات مختلف

کولرگازی های پیشرفته دارای امکان تنظیم باد در جهات مختلف هستند. بدین معنی که می توانید با تنظیم جهت مورد نظر در صورتی که قصد دارید پرتاب باد بیشتر در جهات مشخصی صورت گیرد یا به عنوان مثال زمانی که قصد دارید به طور مستقیم در معرض  آن قرار نگیرید می توانید باد را در جهات مختلفی تنظیم کنید.

وزن کم و قابلیت نصب و جابجایی آسان کولر گازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰

انواع کولر گازی موجود در بازار دارای وزن مناسب و همچنین قابل حمل می باشند. یعنی به راحتی می توانید آن را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید. البته شاید در مواردی وزن کولر گازی هایی که به صورت ایستاده یا دو تکه  هستند بیشتر باشد. ولی به طور کلی به منظور نصب و استفاده از آن نیاز به هزینه های جانبی برای جابجایی آن ندارید.

امکانات جانبی انواع کولر گازی

دارا بودن برنامه های مختلف و آپشن های متعددی که در کولرگازی های پیشرفته و مدرن در نظر گرفته شده اند توانسته است کارایی و قابلیت استفاده از آن را تا حدود زیادی تسهیل کند. برخورداری از حالت های مختلف تنظیم باد و نمایشگر مخصوص در کنار آلارم های مخصوص هشدار و برنامه های متعددی که این کولرگازی ها دارند توانسته  است آن را به عنوان یک محصول پرکاربرد و پرطرفدار به جامعه مشتریان معرفی نماید. شما می ‌توانید به منظور خرید این محصول و آشنایی بیشتر با سایر نمونه های موجود در بازار به وب سایت شرکت تهویه مطبوع وایو مراجعه نموده و این محصول را سفارش داده و خریداری نمایید.

قیمت مناسب و گارانتی معتبر

انواع کولرگازی ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ داخلی و خارجی دارای گارانتی و ضمانتنامه معتبر بوده و هر چند قیمت آن در مقایسه با محصولات مشابه در بازار بسیار مناسب باشد با این وجود خرید آن از هر نظر برای مشتریان مقرون به صرفه می باشد.

تنوع مدل ها و برندهای انواع کولر گازی

کولرگازی های موجود در بازار در مدل های مختلفی از قبیل انواع کولرگازی پرتابل، ایستاده و دو تکه یا یک تکه تقسیم کرد. همچنین کولر گازی های ۵۰۰۰ و کولر گازی ۷۰۰۰ ایرانی و خارجی در برندهای متنوعی تولید و عرضه می شوند که بر اساس سلیقه و نیازهای مشتریان تولید و عرضه می شوند و می توانند نیازهای مشتریان را از هر نظر پوشش دهند.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.